Blog

جولان خودروهای نسل جدید در لندن

by پرشین پارس in ژانویه 15, 2017

مسابقه برای طراحی و تولید خودروهای خودران دیگر به خیابان های شهرها کشیده و از حالت آزمایشی خارج شده است. این بار نیسان برنامه های خود را در این زمینه اعلام کرده است.

 729237_600

بنا بر گزارش سایت واردات و صادرات پرشین پارس , شرکت خودروسازی نیسان  قصد دارد تا اولین سری از خودروهای بدون نیاز به راننده خود را در شهر لندن پایتخت انگلیس به حرکت درآورد.

دولت انگلیس پیش از این حمایت خود از اجرای برنامه های این چنینی را اعلام کرده و افزوده بود که علاقمند است شرکت های فناوری خودروهای خودران تولیدی خود را در لندن آزمایش کنند.

images

انتظار می رود ارزش بازار مذکور ظرف چند دهه آینده به 1.1 تریلیون دلار افزایش یابد و انگلیس امیدوار است سهم قابل توجهی را از بازار مذکور از آن خود کند. استفاده از این خودروها هم به حفظ پاکیزگی محیط زیست کمک می کند و هم به صرفه جویی در وقت و هزینه عمومی منجر خواهد شد.

489235_476

نیسان قصد دارد دو مدل خودروی خودران در انگلیس تولید و عرضه کند. این شرکت پیش از این هم یک سوم خودروهای ساخت خود را در انگلیس تولید و عرضه می کرد. نیسان از ماه آینده مدل هایی به روز شده از خودروهای برقی ساخت خود را هم در لندن مورد استفاده آزمایشی قرار می دهد. این شرکت امیدوار است تا سال 2020 عرضه عمومی خودروهای خودران را آغاز کند.

صادرات و واردات پرشین پارس

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *