Blog

صادرات خودروهای ایرانی با تعرفه ترجیحی به لبنان

by پرشین پارس in ژانویه 15, 2017

بنا بر گزارش سایت واردات و صادرات پرشین پارس , سفیر ایران در لبنان نوشت:«با توجه به وجود رقبای ژاپنی، آمریکایی و اروپایی در بازار خودروی لبنان، محصولات ایران خودرو باید با قیمت رقابتی عرضه شود.»

 tufluykv3y

نمایشگاه تخصصی صنعت خودروی ایران در چارچوب گسترش همکاری‌های اقتصادی مشترک ایران و لبنان با حضور گروه صنعتی ایران خودرو در بیروت گشایش یافت.

در این نمایشگاه که شرکت ایران خودرو به همراه شرکتهای زیرمجموعه ایران خودرو دیزل و ایساکو حضور یافته؛ خودروهای دنا، رانا، سمند، سورن، پیکاپ فوتون، مینی‌بوس آرین و ون وانا در معرض دید عموم قرار گرفته است. در نمایشگاه بیروت شرکت ایساکو  ظرفیتهای خود در توزیع قطعات را ارایه کرده است.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان، در حاشیه گشایش نمایشگاه با تاکید بر نمایش ظرفیتهای موجود در صنعت خودروی ایران در این نمایشگاه گفت: با توجه به وجود رقبای ژاپنی، آمریکایی و اروپایی در بازار خودروی لبنان، محصولات ایران خودرو باید با قیمت رقابتی عرضه شود.

ThumbHandler.ashx

محمد فتحعلی با اشاره به استقبال بالای مردم در روز نخست نمایشگاه اظهار کرد: لبنان دروازه ورود خودرو از کشوهای مختلف است و خودروهای ایرانی با کیفیت مناسب می‌تواند سهم مناسبی در این بازار داشته باشد.

وی لبنان را به عنوان هاب صادراتی محصولات ایران خودرو عنوان و با تاکید بر ایجاد تسهیلات لازم برای ورود صنایع مختلف ایرانی به این کشور گفت: به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در این کشور وظیفه داریم اقدامات حقوقی و اداری لازم را برای صادرات ایران خودرو انجام دهیم.

سفیر ایران در لبنان افزود: در این راستا تعرفه ترجیحی میان دو کشور انجام می‌شود و برخی از کالاهای ایرانی و لبنانی بدون تعرفه و یا با کم‌ترین تعرفه میان دو کشور مبادله می‌شود.

گفتنی است، آیین گشایش این نمایشگاه با حضور  سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان، مشاور وزیر صنایع لبنان، تعدادی از نمایندگان مجلس لبنان و جمعی از علمای شیعه و سنی برگزار شد. این نمایشگاه از چهارم تا هفتم آبان ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی بیروت برگزار می‌شود.

صادرات و واردات پرشین پارس

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *